Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

NUMER
ALARMOWY

112

POGOTOWIE
RATUNKOWE

999

Mistrzostwa ratowników medycznych 17-19 CZERWCA - Tarnów.

Kategorie: Aktualności,
Data: 2019-06-14

Tarnów to miasto z którego Ratownicy wielokrotnie stawali na najwyższym stopniu podium Mistrzostw Ratownictwa Medycznego, pokazując tym samym swoje ogromne zaangażowanie i pełen profesjonalizm z jakim wykonują swój zawód. Tym razem to My będziemy gospodarzem zawodów.

W dniach 17-19 czerwca 2019 w naszym mieście odbędą się Regionalne Małopolskie Mistrzostwa Ratownictwa Medycznego. Impreza będzie równocześnie otwartymi eliminacjami do Mistrzostw Polski.

Mistrzostwa zainaugurowane zostaną w poniedziałek, 17 czerwca w Urzędzie Wojewódzkim przy al. Solidarności, a uroczystemu otwarciu towarzyszyć będzie recital zespołu „Monk” oraz specjalistyczne seminarium.

W zawodach udział wezmą załogi ratownictwa medycznego z całego kraju. Uczestniczyć będą one w zadaniach związanych z codzienną pracą ratownika medycznego, zorganizowanych w różnych miejscach Tarnowa.

Zakończenie mistrzostw nastąpi w środę 19 czerwca o godz. 10.30 w Amfiteatrze Letnim przy ul. Kopernika. Poprzedzi je uroczysty przejazd ambulansów z hotelu „Tarnovia” na ul. Wałową. Honorowy patronat nad mistrzostwami objęli: wojewoda małopolski, Piotr Ćwik, marszałek województwa małopolskiego, Witold Kozłowski, starosta tarnowski, Roman Łucarz oraz prezydent Tarnowa, Roman Ciepiela.

Wszystkim życzymy, powodzenia!

 

Informacja

Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr:

(12) 254 07 92

Adres

Powiatowa Stacja Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie
33-100 Tarnów al. M. B. Fatimskiej 2

Tel. sekretariat: 14 621-77-91
Fax: 14 621-47-90


Fundator Ambulansu CNGlogo-karpacka-1399.jpg

projekt i wykonanie WEBimpuls.pl