Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

NUMER
ALARMOWY

112

POGOTOWIE
RATUNKOWE

999

ue.png

Międzynarodowe Zimowe Mistrzostwa w Ratownictwie Medycznym - Bielsko Biała 2019

Kategorie: Aktualności,
Data: 2019-02-01

W dniach 29 stycznia -  01 luty odbyły sie coroczne Międzynarodowe Zimowe Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Medycznym. W mistrzostawach brało udział 33 załogi z Polski i zagranicy.

p2180073.jpg

Z naszej stacji brały udział dwie załogi trzyosobowe , które w końcowej klasyfikacji osiągneły ogromny sukces zajmując 2 i 3 miejsce na podium. Zdobyły również pierwsze miejsce za jedną z konkurencji pt. " ZAMEK"

3940.jpeg

Drugie miejsce na podium zawodów zajął  zespół w skladzie: Andrzej Ciupek, Bartosz Białoń, Jakub Bryndal. Tuż za nimi na 3 miejscu uplasował się zespół w składzie: Mateusz Wszół, Krzysztof Hetman, Michał Łanocha
Poziom zawodów był bardzo wysoki a zawodnicy musieli sprostać kilku ciężkim i wymagającym zadaniom. Były to symulacje zdarzeń np. pomoc poszkodawnym w związku z atakiem nożownika na dworcu PKP lub symulacja wypadku samochodowego w tunelu. Zawodnicy musieli również wykazać się wiedzą teoretyczna oraz wytrzymałością fizyczna - bieg na 11 piętro budynku.

Kolejny Sukces naszych Ratowników pokazuje profesjonalizm i ogromne zaangażowanie w wykonywaniu zawodu Ratownika przez pracowników naszej Stacji

Gratulujemy !!!

resized-20190130-105526-3759.jpeg